MISCELLANEOUS / Jewellery / Earrings 8805578
nr 880 5578
EARRINGS
1 par + pendant, 1950s, silver,
1 par + hänge, 1950-tal, silver
400
SEK 250
Monday Mars 10 2014
at 20:53:58
100 kr
200 kr
200 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver
EARRINGS
nr 880 5578
EARRINGS
Estimate: | 400 |
Sold: | SEK 250 |
Monday Mars 10 2014 |
Silver
Silver